I Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

2010-01-15

/Files/photogallery/header.jpg
Запрошуємо учнів 1–12-х класів взяти участь у I Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».
Гру «Соняшник» розроблено для активного долучення учнівського загалу до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, формування навичок аналізу мовного та літературного матеріалу, а також для допомоги учням старших класів в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю.
Організаторами гри є кафедра українознавства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», Харківська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість», творче об’єднання «Соняшник» спільно з репетиторською групою «ЗіГзаг» та творчим об’єднанням «Гімназія».
За результатами гри буде визначено місця учасників та навчальних закладів на регіональному та всеукраїнському рівнях.
2010 року гру «Соняшник» буде проведено 8 квітня.
Участь у грі платна – 9,50 грн. за одного учасника.
Зразки завдань: http://gra-sonyashnyk.com.ua./examples_assignment.php