ІІ очний тур Кубку з пошуку в мережі Інтернет

2010-03-20

/Files/photogallery/KIT.jpg

20 березня 2010 року на базі учбового центру комп’ютерних технологій «Кит» відбувся ІІ очний тур Кубку з пошуку в мережі Інтернет.

Кубок з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів – індивідуальні та командні змагання учнів у здатності розв’язувати складні завдання з пошуку інформації в мережі Інтернет. Метою Кубку є створення сприятливих умов для самовизначення і самореалізації учнів, підвищення інформаційної культури, формування в школярів інтересу до прикладної інформатики, активізація творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання інформатики.

Харківський ліцей № 149 представляли учні 10-В класу Антоненко Антон та Стецишин Назар, які показали високі результати на І заочному турі та приймали участь у ІІ очному турі. Вітаємо хлопців та бажаємо успіхів!