№ з/п | Предмет | Клас | Прізвище та ім`я учасника | Місце | ПІБ вчителя,який підготував учня | Категорія вчителя |
1 | Англійська мова | 8 | Гущіна Єлізавета | III | Камишан О.П. | спеціаліст |
9 | Кривчикова Єлизавета | III | Камишан О.П. | спеціаліст | ||
9 | Тарасова Тетяна | III | Карась Л.В. | вища | ||
9 | Білецький олександр | III | Карась Л.В. | вища | ||
9 | Олійник Денис | II | Журавська К.В. | спеціаліст | ||
9 | Ситник Олексій | III | Журавська К.В. | спеціаліст | ||
10 | Мірошніченко Валерія | II | Озерська Т.В. | перша | ||
10 | Барановська Марія | II | Озерська Т.В. | перша | ||
10 | Жданкова Поліна | II | Озерська Т.В. | перша | ||
2 | Німецька мова | 11 | Рошинець Юлія | II | Іноземцева В.В. | друга |
3 | Математика | 8 | Паніщева Вікторія | III | Поддубна І.М. | вища |
10 | Озерська Анастасія | III | Олешко Н.М. | друга | ||
11 | Ерьомін Максим | III | Юрко В.А. | вища | ||
11 | Акімов Сергій | III | Юрко В.А. | вища | ||
11 | Клятченок Максим | III | Юрко В.А. | вища | ||
4 | Історія | 9 | Тарасова Тетяна | I | Селевко Ю.П. | вища |
9 | Ромчук Поліна | II | Селевко Ю.П. | вища | ||
9 | Білецький Олександр | II | Селевко Ю.П. | вища | ||
9 | Сідько Даніїл | III | Селевко Ю.П. | вища | ||
10 | Зайцев Кирило | III | Коняєв Є.А. | вища | ||
11 | Акімов Сергій | III | Здойма Л.І. | вища | ||
5 | Українська мова та література | 7 | Москаленко Денис | II | Паламарчук О.Д. | вища |
8 | Лукіна Олена | II | Казакова В.О. | вища | ||
6 | Фізика | 7 | Москаленко Денис | II | Фролова Н.О. | вища |
7 | Олешко Денис | II | Фролова Н.О. | вища | ||
9 | Ситник Олексій | III | Іваніка В.І. | вища | ||
9 | Сідіько Даніїл | III | Іваніка В.І. | вища | ||
11 | Акімов Сергій | II | Іваніка В.І. | вища | ||
11 | Рошинець Юлія | II | Іваніка В.І. | вища | ||
11 | Чумаков Дмитро | III | Іваніка В.І. | вища | ||
7 | Хімія | 8 | Білоконь Валерія | III | Шкумат С.В. | вища |
10 | Мірошніченко Валерія | II | Шкумат С.В. | вища | ||
10 | Марандян Арман | III | Шкумат С.В. | вища | ||
9 | Крівчикова Єлізавета | II | Шкумат С.В. | вища | ||
9 | Тарасова Тетяна | III | Шкумат С.В. | вища | ||
9 | Сідько Даніїл | III | Шкумат С.В. | вища | ||
8 | Кислий Богдан | I | Шкумат С.В. | вища | ||
8 | Паніщева Вікторія | III | Шкумат С.В. | вища | ||
7 | Новакова Марія | II | Шкумат С.В. | вища | ||
7 | Олешко Денис | II | Шкумат С.В. | вища | ||
7 | Москаленко Станіслав | II | Шкумат С.В. | вища | ||
11 | Рошинець Юлія | I | Прокопова О.С. | вища | ||
8 | Економіка | 10 | Іванов Дмитро | I | Челомбітько З.В. | вища |
11 | Рошинець Юлія | I | Челомбітько З.В. | вища | ||
9 | Інформатика | 9 | Ситник Олексій | II | Осінцева В.В. | вища |
11 | Акімов Сергій | II | Колодій І.М. | вища | ||
8 | Набойченко Сергій | II | Колодій І.М. | вища | ||
8 | Чирва Влад | II | Колодій .М. | вища | ||
10 | Інформаційні технології | 9 | Машаріпов валерій | III | Колодій І.М. | вища |
9 | Бородаєвський Петро | II | Колодій І.М. | вища | ||
10 | Утюгов Кирило | III | Колодій І.М. | вища | ||
11 | Холодняк Маргарита | III | Колодій І.М. | вища | ||
11 | Технології | 9 | Дигало Єгор | I | Машкін Д.В. | друга |
9 | Зайкіна Анастасія | III | Висоцька Н.В. | спеціаліст | ||
12 | Географія | 9 | Сидько Даніїл | II | Гладаренко І.В. | вища |
11 | Булгаков Микита | III | Формальова С.В. | вища | ||
11 | Рошинець Юлія | I | Формальова С.В. | вища |
№з\п | Клас | Прізвище та ім'я учасника | Місце | ПІБ вчителя, який підготував учня | Категорія вчителя |
1 | 6 | Бородуліна Поліна | II | Кравченко С.В. | вища |
2 | 7 | Новакова Марія | III | Ананенко І.О. | вища |
3 | 9 | Сідько Даніїл | II | Кравченко С.В. | вища |
4 | 3 | Свістак Володимир | II | Коновалова Л.В. | перша |
5 | 4 | Міроненко Злата | II | Машкіна Т.В. | перша |
6 | 4 | Азарова Євгенія | II | Кутєпова К.М. | перша |
№з\п | Предмет | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | ПІБ вчителя, який підготував переможця | Категорія |
1 | Хімія | Рошинець Юлія | 11 | II | Прокопова О.С. | вища |
2 | Географія | Рошинець Юлія | 11 | II | Формальова С.В. | вища |
3 | Економіка | Рошинець Юлія | 11 | учасник |