Соціальний педагог– це педагогічний працівник, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів школи та попередженнівпливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини. У школі він є громадським інспектором з охорони дитинства.

/Files/images/Без названия.jpg

Графік консультативної та просвітницької роботи соціального педагога
Сорокіної Світлани Анатоліївни.

Робота з дітьми пільгових категорій:

-понедіок - п'ятниця з 16.00 по 17.00 за допомогою додатків ZOOM-конференції, viber (тел. 067-73-72-981).

Індивідуальне консультування батьків, вчителів, здобувачів освіти:

-понеділок 15.00 - 17.00,
-п'ятниця 15.00 - 17.00

Просвітницька робота зі здобувачами освіти:

-вівторок 15.00 - 17.00,
-середа, 15.00 - 17.00,
-четвер 15.00 - 17.00

Для узгодження часу онлайн зустрічей звернення приймаються на електронну пошту: sorokina_sa@ukr.net

/Files/images/СТОП БУЛІНГ.jpg
Поради щодо протидії булінгу

Корисні посилання для здобувачів освіти
та батьків

1. Психологічна підтримка в умовах війни.

2. Алгоритм дії дитини в ситуації домашнього насильства в умовах дистанційного навчання.

3. Психологічна підтримка. Корисні поради для збереження ментального здоров'я.

4. Корисні посилання щодо допомоги та підтримки в ситуаціях насильства, торгівлі людьми, складних життєвих обставин

Корисні посилання для педагогів

Психологічні хвилинки, розроблені фахівцями психологічної служби України.

Нормативні документи

Соціальний захист дітей пільгових категорій та охорона прав дитини на 2022/2023 н.р.

Пам'ятка опікунам

Організаційно-методичні вказівки щодо організації роботи з соціального захисту дітей у ЗНЗ

Про організацію роботи з охорони прав дитини, соціального захисту дітей, профілактичну роботу щодо запобігання правопорушень

Рекомендації батькам та педагогам