Крок за кроком до здоров'я

"Турбота про здоров'я - це найважливіша праця вчителя. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, розумовий розвиток, міцність знань, віра у власні сили..." В.Сухомлинський

/Files/images/19-02-27-image.jpg

Здоров'я - це стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб чи фізичних вад. Отже, Школа сприяння здоров'я - це навчально-виховний заклад, всі структиру якого спрямовані на фізичний, психічний, духовний розвиток особистості, вироблення в неї навичок охорони власного здоров'я і життя, виховання екологічної культури.

Головна мета Школи сприянню здоров'ю полягає у:

1. Створенні умов для самореалізації особистості, орієнтованої на ідеал здоров'я;

2. Виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших, як найвищої соціальної цінності.

/Files/images/18-59-15-image.jpg

Головна мета української системи освіти - створити умови для розвитку і самореалізації кожної особистості як гроиадянина України, формувати покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадянського суспільства.

Одним із основних завдань школи є піклування про здоров'я і розвиток підростаючого покоління. Тільки фізично і морально здорова особистість може стати повноцінним членом суспільства, готовим до творчості і розвитку.

/Files/images/18-58-57-image.png

/Files/images/19-00-31-image.gif

/Files/images/19-01-31-image.gif

На допомогу в роботі з охорони здоров'я