Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року"

Номінація: "Класний керівник 5-7-х класів"

Куриленко Ірина Вадимівна, учитель англійської мови Харківського ліцею № 149, класний керівник 7-А класу.

Тема досвіду:Формування в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до Батьківщини.

Актуальність. Актуальність зумовлена потребами України, якій необхідні люди - громадяни з глибоко осмисленою життєвою позицією. Поняття патріотизму виражає найвищу і найсильнішу духовну силу, що зумовлює активну життєву позицію людини, націлює на виховання в учнів патріотичних почуттів, пробудження національної самосвідомості, вільнолюбного козацького духу. Патріотизм - це одне з найбільш глибоких почуттів, закріплених віками і тисячоліттями, основа духовного життя людини, її прагнення до процвітання України.

Основна ідея. Патріотизм ґрунтується на знанні історико-культурних традицій народу, героїзму його захисників, українського козацтва, борців за українську незалежність.

Технологія реалізації ідеї. Ігрові технології, інформаційно-комунікативні технології, метод проектів, технологія організації КТС.

/Files/images/obdarovanst/RmFIlY4uXns.jpg

Опис педагогічного досвіду

Опис виховної системи класу

Усний журнал на тему: "Слобожанщина - наш рідний край".

Інтелектуальна гра на тему : "Звичаї і традиції українського народу".

Виховна година на тему: "Україна – єдина країна".